iOS в автомобілі

Нова функція під назвою CarPlay дозволить водію максимально використовувати можливості свого “яблучного” смартфону, не відволікаючись від керування. Управляти системою можна як з вбудованого інтерфейсу, так і за допомогою голосового асистенту Siri.

CarPlay дозволяє здійснювати дзвінки, прокладати маршрути, керувати музикою, користуватися інтернет-сервісами тощо. Система підтримує роботу з iPhone 5, 5s та 5c.

Першими вбудовану функцію CarPlay отримають автомобілі Ferrari, Mercedes і Volvo. Деякі з них з'являться на ринку вже цього року. Згодом технологію візьмуть на озброєння й інші автовиробники.

LG L90

В Україні новий смартфон можна буде купити вже найближчим часом орієнтовно за $260.

За ці гроші покупець отримає 4,7-дюймовий дисплей (960x540), 4-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon MSM8226 з частотою 1.2 ГГц, 1 Гб "оперативки" і 8 Гб флеш-пам'яті. Також апарат оснащений 8-мегапіксельною камерою і акумулятором ємкістю 2540 mAh. Операційна система — Android 4.4 KitKat.

Серед цікавих особливостей варто відзначити функцію Knock Code, яка дозволяє розблоковувати смартфон стуком по дисплею. За словами LG, власник може використовувати комбінацію від двох до восьми постукувань.

Чудомашина

Перетворити воду на вино. Відтепер таке чудо може сотворити кожен охочий. Все, що потрібно — це iPhone та пляшкоподібний пристрій під назвою Miracle Machine.

Достатньо запустити спеціальний додаток і обрати бажаний тип вина. Програма підкаже, які інгредієнти потрібні і самостійно контролюватиме процес приготування. Напій доводиться до кондиції за три дні.

Чудомашина складається з ферментаційної камери, нагрівального елементу, датчика температури та моторчиків для змішування. Управляє приготуванням мікропроцесорна плата, а з'єднання зі смартфоном забезпечує Bluetooth-адаптер.

За словами розробників, Miracle Machine здатна приготувати вино, яке у звичайних магазинах коштує в районі $20. Сам же пристрій можна буде придбати за $499.