Глава ГУР МО ввечері 8 лютого, коли відбувся обмін, завдяки якому додому повернулося ще 100 наших захисників, розповів, скільки загалом полонених Україна вирвала з рук російських загарбників.

Читайте також Додому повернулося ще 100 полонених: щемливі кадри, від яких навертаються сльози

Попереду ще багато роботи, – Буданов

Кирило Буданов зауважив, що загалом нашій державі вдалося повернути з російського полону 3 135 військових. Водночас він зазначив, що попереду на нас очікує багато роботи. А все тому, що багато наших захисників продовжують залишатися бранцями Кремля.

Це разючі цифри. Але ще багато роботи, багато хлопців утримуються в полоні, і ми працюватимемо й надалі. Це робочий процес, як ви бачите самі, трохи затягнувся за часом, але важливим є тільки результат. Хлопці тут, вони вдома. Це і є найкращий показник роботи,
– зазначив Буданов.

У заяві Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими зазначили, що нашій державі вдалося врятувати з полону ще сотню своїх захисників 8 лютого. До своїх сімей повертаються нацгвардійці та прикордонники, тероборонці та захисники "Азовсталі".

Кого вдалося повернути 8 лютого

  • Отже, у Координаційному штабі зазначили, що це вже 51-й обмін у рамках роботи за дорученням глави держави Володимира Зеленського.
  • Цього разу додому повернулися 49 воїнів Національної гвардії України, 25 прикордонників, 26 військовослужбовців ЗСУ, зокрема 11 тероборонців.
  • Відомо, що всі врятовані з російського полону – рядового та сержантського складу. 84 з них боронили Маріуполь, з яких 82 – оборонці "Азовсталі". Щодо решти, то вони виконували свої бойові завдання як на Донецькому, так і на Луганському напрямках.
  • У Координаційному штабі зазначили, що у щонайменше 28 оборонців є поранення або серйозні захворювання. І що найстаршому із них – 62 роки, а наймолодшому – 20.
  • Зокрема, повернути з російського полону вдалося медика, котрий рятував поранених на "Азовсталі", попри надзвичайно складні умови. А також додому приїхали рідні брати Микола та Роман.