Президентка Міжнародного комітету Червоного Хреста Мір'яна Сполярич-Еггер заявила, що цю можливість можуть виконати обидві сторони.
До речі Візит Червоного Хреста до військовополонених: Україна не може офіційно підтвердити
Обмін "всіх на всіх" – яка ймовірність
Сполярич-Еггер зазначила, що обмін "всіх на всіх" може відбутися в російсько-українському міжнародному конфлікті. Вона додала, що це "відома практика" під час війни.
Ця можливість, безумовно, може бути використана сторонами,
– сказала президентка.
Водночас жодних подробиць вона не додала.
У розвідці відреагували
Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов прокоментував заяву керівниці Червоного Хреста, інформує "Радіо Свобода". Він наголосив, що обмін "всіх на всіх" – це складний процес, але над ним працюють.
За його словами, залучення Червоного Хреста має підсилити і прискорити кінцевий результат. Втім, попередні обміни – це переважно робота української сторони на двосторонній основі з країною-агресором.
Обмін полоненими: останні новини
Україна продовжує повертати з полону своїх людей. Влада наголошує, що пам'ятають про кожного полоненого.
- Наприклад, 14 грудня додому повернулися ще 64 військовослужбовці. Вони воювали на Донецькому та Луганському напрямках. Зокрема, обороняли Бахмут.
- 6 грудня також повернули 60 наших військових. Це воїни ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ – 58 чоловіків та двоє жінок, 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів.
- 1 грудня Україна повернула з російського полону ще 50 воїнів. Більшість із визволених українців мають поранення і травми. Серед звільнених є також ті, хто були в Оленівці, поранені, зокрема в боях на Донецькому, Луганському, Запорізькому напрямках.
Президент Володимир Зеленський повідомив, що від 24 лютого з російського полону вже повернули понад 1300 українців.