"Гарні новини сьогодні: Україна та сепаратисти розпочинають обмін ув'язненими", – написав у твітері прессекретар Ради Європи Даніель Гольдген.

Важливо: Обмін полоненими між Україною і Росією завершився: фото та відео

"Ми вітаємо сьогоднішнє повернення звільнених полонених з підконтрольного Росії Донбасу, як було узгоджено на саміті в нормандському форматі 9 грудня", – повідомило у твітері Посольство США в Україні.

Читайте також: Били, катували, кинули у в'язницю, – звільнений українець про полон бойовиків

"З огляду на те, що безперервна агресія Росії ставить керівників України перед важким вибором, ми стоїмо на боці наших українських партнерів і багатьох українців, які залишаються в полоні в Росії і в Криму", – наголосили в Посольстві США.

Так само привітали обмін і ще два члени нормандського формату – Німеччина та Франція. Посольство Франції в Україні наголосило, що обидві країни приєднуються до радості родин звільнених бранців.

Цікаво: Обмін полоненими: 76 українців вже на Батьківщині – список

Ми вітаємо цей новий крок, який слідує за останнім самітом "нормандської четвірки", і закликаємо сторони виконати всі зобов'язання, взяті 9 грудня на Паризькому саміті,
– наголосили у посольстві Франції.

Крім того, привітали обмін і у Швейцарії. Посольство держави нагадало, що з останнього такого обміну минуло вже два роки. Там висловили радість у зв'язку з тим, що Швейцарія взяла участь у підготовці обміну.

Що відомо про обмін полоненими