Російська окупаційна влада 5-го травня призначила свого "голову"

У сільській раді Чорнобаївки повідомили, що 6-го травня їм представили нового "главу". Так званого нового "керівника" представив депутат Чорнобаївської сільської ради Назарій Ковальчук.

Варте уваги 18 – 0: ЗСУ знищили склад боєприпасів окупантів у Чорнобаївці

Російська окупаційна влада 5-го травня призначила "головою" адміністрації Чорнобаївської територіальної громади Турульова Юрія Валерійовича.

Працівники Чорнобаївської сільської ради відмовилися від співпраці з окупантами. На знак протесту вони залишили захоплене адміністративне приміщення.

У пресслужбі Чорнобаївської сільської ради повідомили, що продовжать роботу дистанційно.

Чорнобаївський голова у тяжкому стані в лікарні

Міністерка реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомляла, що окупанти захопили в полон голову Чорнобаївки Ігоря Дударя. Також росіяни викрали заступника сільського голови Чорнобаївки Євгенія Родіонова.

Озброєні російські військові 2-го травня прийшли з обшуками у помешкання глави Чорнобаївки.

Це важливо Росіяни у підвалах Херсона катують близько 500 людей

На сторінці Чорнобаївської сільської ради повідомили, що з 2 травня Дудар у тяжкому стані в лікарні. Він перебуває під наглядом військ агресора.

У цей же день окупанти захопили будівлю Чорнобаївської сільської ради.

Росія окупувала частину Херсонщини

Російські окупанти намагаються закріпитися у Херсонській області. 25 квітня війська агресора захопили приміщення Херсонської міськради. Там вони представили так званих "керівників" Херсонської обласної та міської адміністрацій.

Окупаційна влада оголосила, що протягом 4 місяців відбудеться перехід регіону в "рублеву зону". У відповідь українська омбудсменка Людмила Денісова заявили, що це акт анексії з боку Росії.

До теми На Херсонщині окупанти змушують підприємців оформлятися за російськими законами

Російські загарбники створили гуманітарну катастрофу на Херсонщині та блокують виїзд з окупованих населених пунктів.

Стабільно критична ситуація у громадах, які на кордоні зі Снігурівкою, Миколаєвом та Дніпропетровською областю, а також у всіх селах колишнього Великоолександрівського, Білозерського та Нововоронцовського районів.

Раніше – ЗСУ потужно розгромили росіян на Запоріжжі: дивіться відео