Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на високопосадовця уряду США, який побажав залишитись анонімним.

Американський посадовець зазначив, що позиція президента США Дональда Трампа щодо надання зброї Україні наразі невідома, оскільки для нього ще не проводили брифінг з приводу цього плану.

"Саме вчасно", – так відреагував сенатор Джон Маккейн на повідомлення про плани надання зброї Україні у Twitter.

Читайте також: На що здатні БТР "Фантом"-2 та ракетний комплекс "Стугна-П": ефектне відео випробувань

Найімовірніше, мова йдеться про поставки протитанкових ракетних комплексів "Джавелін" та надання протиповітряного озброєння.

За інформацією The Wall Street Journal, за планами, протитанкові ракети будуть надані ЗСУ у віддаленні райони від лінії конфлікту для того, щоб обмежити ризики ескалації.

Рівень насильства останнім часом зріс. Росіяни надають деяке з найбільш сучасного устаткування і надають радників своїм військам,
– сказав генерал армії США Кертіс Скапаротті, коментуючи плани надання зброї Україні.

До слова, спецпредставник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер зазначив, що на Донбасі вже перебуває більше російських танків, ніж є у всіх країн Західної Європи, разом узятих. Тож можливі поставки зброї Україні від США для захисту не спровокують Росію.

Та нещодавно у Держдепі США заявили, що влада поки не зробила ніяких кроків щодо можливого постачання оборонного озброєння Україні.