Як розповів зуступник голови Нацполіції Євген Коваль на брифінгу щодо вбивства Павла Шеремета, під час однієї з телефонних розмов зі своєю подругою Кузьменко обговорювала протиправні дії щодо імовірної жертви, і ці дії мали б сколихнути суспільство. Співрозмовниці у цьому контексті згадують свою знайому – відому волонтерку та активістку Марусю Звіробій, як можливу сакральну жертву.

Важливо! Волонтерку Юлію Кузьменко підозрюють у вбивстві Шеремета: що про неї відомо

Також на брифінгу оприлюднили одну з таких телефонних розмов, у якій мовиться, чому вони обрали Звіробій.

Увага! Ненормативна лексика!

Телефонна розмова за участю Кузьменко та ъъ подруги щодо жертви Звіробій

За словами жінок, що треба було жінку, щоб "переплюнути попсову "Слугу народу". Тому Кузьменко запропонувала використати Звіробій на тлі скандалу за її участю щодо погроз Зеленському.

Наші українці прагнуть жертовності. Нам потрібна жертва, яку має врятувати вся Україна,
– наголосила співрозмовниця Кузьменко.

За їхніми словами, Маруся оптимально підходить на цю роль, оскільки вміє дуже добре говорити. Також за Звіробій, на їхнє переконання, стануть всі, хто воював, зокрема жінки.

Крім того, жінки планували ще скоїти злочин щодо дітей Звіробій. За задумом зловмисниць, у підсумку волонтерка мала б проводити найактивніші щодо дестабілізації ситуації в Україні.

Радимо ознайомитися! Біографія волонтерки Марусі Звіробій

Юлію Кузьменко правоохоронці затримали 12 грудня. Вона проходить як підозрювана за справою щодо вбивства журналіста Павла Шеремета. За версією слідства, вона разом із ще одним підозрюваним Андрієм Антоненком закладала вибухівку під авто журналіста. Вибух автомобіля стався 20 липня 2016 року. У результаті Шеремет загинув.

Затримання підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета: усе, що варто знати