Як заявив росіянин у коментарі ТСН, приїхав він на Донбас, аби допомогти "Луганській народній республіці", захистити її.

"Чи я дійсно вірив у те, що українці є такими жорстокими, злими бендерівцями? Так. По телевізору казали так. Говорили про тутешню ситуацію, що фашисти бомблять місцевих жителів. Багато чого, навіть не згадати. Багато хто у це вірить", – зауважив терорист.

Читайте також: Не казали "вибийте цих укрів", – росіянин Агеєв про настрої цивільних на окупованому Донбасі

За його словами, спонукав сюди приїхати, імовірно, патріотизм.

"Я вважав, що там дуже багато російського населення, яке страждає від обстрілів. Як я чув по телевізору, що там стріляють, бомблять і влучають не в позиції "ополченців", а у житлові будинки. Я чув, що перемир'я, коли є наказ не стріляти, дотримується з боку "ополчення", не порушується", – заявив росіянин.

Також бойовик наголошує, що сам зголосився їхати на Донас, і ніхто йому жодних наказів не давав.

"Хотів їхати. У своїй частині попросив дозволу. І мені сказали, що можна підписати контракт вже тут у "ЛНР" і продовжувати служити на Донбасі", – зазначив російський військовий-контрактник.

Крім того Агеєв підкреслив, що спершу його відправили до Луганська, а потім до Алчевська.

Читайте також: Скільки коштують вбивства українців на Донбасі: зізнання російського терориста Агеєва

"Їхали туди всі у цивільному. А у мене в сумці лежала моя російська службова форма. Як я приїхав, то одразу потрапив у наряд. Два тижні ходив, тому що людей було мало. Потім на полігон їздили, підготовлювали роботи, не стріляли перший час. Потім пізніше раз з'їздили на стрільби, постріляли трохи", – стверджує бойовик і каже, що бойове зіткнення з диверсійною групою було його першим виїздом.

Нагадаємо, 26 червня стало відомо, що військові 93-ої ОМГб ліквідували командира та снайпера ДРГ "ЛНР", а сапера, ще одного снайпера і двох кулеметників узяли в полон.

Серед затриманих під Жолобком бойовиків опинився і терорист "ЛНР" Віктор Агеєв, який приїхав воювати на Донбас із Росії.