Бійці захищали Маріуполь, вони були на "Азовсталі". Зворушливими кадрами після обміну поділилось МВС.

Важливо "Ілюшка, це ти": мама почула голос сина, який з дружиною повернувся з полону – емоційне відео

Захисників зустрічали їхні рідні та близькі. Вони не стримували сліз. Емоції звільнених нацгвардійців також були теплими й зворушливими. Після довгих місяців полону вони нарешті опинились вдома.

Тільки подивіться на емоції звільнених нацгвардійців та їх родин...Незламні. Щирі. Щасливі,
– мовиться у дописі МВС.

Емоції бійців після обміну: відео

Що відомо про останній обмін полоненими

  • 6 травня додому повернулися 42 захисники та три захисниці "Азовсталі" з Нацгвардії. Десятеро військових належать до офіцерського складу, а 35 – до рядового та сержантського.
  • З полону повернули учасника "вертолітної" місії ГУР МО з евакуації поранених з "Азовсталі". Окупанти погрожували важко пораненому пілоту так званим "судом". Після повернення герой пройде курс лікування та реабілітації.
  • Також додому повернули медика, який вже був у ворожому полоні після Широкинської операції у 2015 році. Тоді боєць пробув у неволі понад 2 роки, а потім знову пішов на фронт.

Попередній обмін відбувся 26 квітня . З російського полону додому повернулися ще 44 українці. Серед них – 36 рядових та сержантів і 6 офіцерів. Бійці захищали Маріуполь, "Азовсталь", Херсонщину та Схід.

Чи можливий обмін "всіх на всіх"

Радіючи новим обмінам, слід пам'ятати, що багато українських захисників ще залишаються в полоні. Представник розвідки Андрій Юсов зазначив, що обмін у форматі "всіх на всіх" –реальний.

За його словами, це завдання обов'язково буде виконано, і для цього робляться реальні кроки. Також він зауважив, що є певні новини з цього питання, однак він не може поділитися цією інформацією.