Смерч пронісся над Азовським морем перед тим, як Кирилівку накрила потужна злива. Очевидцям вдалося зняти кілька моторошних моментів на відео.

Зверніть увагу Камчатку атакували смерчі з комарів: моторошне відео

Величезні воронки, заввишки десятки метрів, розтягнулися по небосхилу. Все це супроводжував шквальний вітер. На щастя, все це відбувалося далеко у морі, до будинків смерч не дістався. Тож руйнувань вдалося уникнути, внаслідок природного явища ніхто не постраджав.

Смерч над Азовським морем 22 липня: дивіться відео


Смерч у курортній Кириловці: дивіться відео


Що відбувалося у Кирилівці перед грозою: дивіться відео


Після смерчу місто накрила гроза: дивіться відео


Напередодні, 21 липня, ще один смерч помітили у Запорізькій області посеред поля, також поблизу із Кирилівкою. На щастя, він також не завдав нікому шкоди.

Ситуація у куротній Кирилівці

Смерч – здавалося б, рідкісне явище, – все частіше помічають у Запорізькій області. Достеменно невідомо, чому їхня кількість збільшилася, але найімовірніше – через зміну клімату. Водночас Кирилівка потерпає й від величезної навали комарів. Налякані відпочивальники розповіли, що москіти залазять прямо у вуха. Атакують не лише вночі, а навіть посеред дня. Крім цього, в Азовському морі вже понад тиждень триває навала медуз.

Смерчі в Європі у липні

  • 19 липня Балтійським морем пройшлись великі водяні смерчі. Вони пронеслися поруч з такими польськими містами як у Юрат, Ястарнь, неподалік Владиславова, Халупи, Карвії та Леби.
  • У Чорному морі біля узбережжя населеного пункту Чакраз, що у Туреччині, 4 липня виник торнадо. Він пронісся неподалік від пляжу і неабияк налякав туристів.