Зазначається, що проблема полягає не лише у відмові Угорщини підтримати введення ембарго на російську нафту. Про це повідомив редактор радіо "Вільна Європа" та видання "Радіо Свобода" з питань Європи Рікард Юзвяк на своїй сторінці у твітері.
Читайте також "Це шокує": в Угорщині обурились заявою Зеркаль щодо нафтопроводу "Дружба"
Рішення щодо шостого пакету санкцій ЄС знову не вдалось ухвалити
Рікард Юзвяк зауважив, що сьогодні, 29 травня, посли ЄС знову не змогли дійти спільного знаменника щодо шостого пакету санкцій проти Росії. Тепер вони вкотре намагатимуться домовитись стосовно цього питання вже завтра вранці, 30 травня.
Разом з тим у наступному своєму дописі у твітері журналіст запевнив, що проблемним є не лише питання нафтового ембарго та намагання безпосередньо Угорщини блокувати рішення про заборону імпорту російського енергоресурсу.
За його словами, тривають також жваві дискусії з боку декількох представників країн блоку, які хочуть й надалі дозволяти росіянам купувати нерухомість у Євросоюзі.
Це не лише проблема нафтового ембарго й того, що Угорщина просить про якісь винятки. Є також деякі (країни – ред. 24 канал), які не погоджуються з пропозицією заборонити громадянам Росії купувати нерухомість в ЄС,
– додав Юзвяк.
Останні новини про санкції проти Росії
- Яхти, що належать підсанкційним росіянам, почали вимикати систему ідентифікації, намагаючись уникнути арешту елітних суден. Західні журналісти-розслідувальники встановили, що зокрема відімкнули радари яхт таких російських олігархів: Олега Дерипаски, Вагіта Алекперова та Віктора Рашнікова.
- У розвідці Великої Британії заявили, що Росія всіляко прагне домогтися зниження впливу санкцій. Це є свідченням того, що обмеження справді є дієвими проти країни-агресорки.
- Володимир Зеленський прокоментував блокування шостого пакету санкцій від Європейського Союзу. Він зауважив, що якби "сильні світу цього" не загравали з Росією, то вже б реально сприяли закінченню війни.
- В Офісі Президента заявили, що шостий пакет санкцій без ембарго на російську нафту – просто не потрібний. Про це сказав заступник Андрія Єрмака Ігор Жовква й додав, що Україні хотілося б врешті побачити ту єдність всередині ЄС, про яку країни-члени так активно розповідають.
Зверніть увагу – Розмови Макрона і Шольца з Путіним лише підтримують диктатора: дивіться відео