Зміна поведінки окупантів свідчить про трансформацію їхніх уявлень про російську владу й може стати основою для протестних настроїв. Про це 24 каналу розповів військовослужбовець ЗСУ Євген Карась.

Зверніть увагу На Харківщині ЗСУ взяли в полон 20-річних російських військових

Активіст зазначив, що у російській армії назрівають опозиційні кремлю настрої.

Зараз дуже сильно залунали прокльони путіна з боку російських солдатів та офіцерів з фронту. Такого ніколи не було і таке ніколи не дозволялося. Вони почали про це писати. Я не знаю, що це є – випуск пару, чи ще щось, але такого ніколи не було,
– розповів Карась.

Як путін принижує свою армію: дивіться відео

За його словами, такі зміни у свідомості російських армійців відбуваються вперше за багато років.

"Я читаю їх багато років, але у них відчутною почалася критика путіна. Вони називають його не прямо путін, а "наш царьок". Якщо почалась така критика, то це дуже цікаві сигнали. У них назріває щось "веселеньке" і балаклійські події сильніше акселерують цей процес", – резюмував військовослужбовець.

Читайте також Визнання Залужним ударів по Криму – це передовсім сигнал Заходу, – Яковина

Ситуація на фронті: що відомо

  • Військові ЗСУ продовжують утримувати ворога та стримують його просування. За добу ЗСУ відбили кілька спроб росіян атакувати наші позиції. Ті зазнавши втрат, відступили.
  • Українські військові докладають максимальних зусиль, аби кількість окупантів на нашій землі щодня меншала. Нового успіху вони досягли на Запоріжжі.
  • Про те, що ЗСУ мають успіхи на Півдні України, говорять вже не лише міжнародні експерти й наш Генштаб, а й самі росіяни. Щоправда, вони визнають це випадково.
  • Водночас ЗСУ звільнили понад 20 населених пунктів і просунулися вглиб на 50 кілометрів на Харківському напрямку. російський фронт навколо Ізюма "посипався".

Вас також може зацікавити – путін самоусунувся, а російський фронт сиплеться: дивіться відео