Про це сайту "24" розповів директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк, коментуючи інформацію "The Times" про операцію по захопленню Запорізької області.

Читайте також: Зустріч Волкера і Суркова під питанням: політолог назвав причини

Росіяни в Україні залишили стільки слідів, що інформацію про те, як вони, причому за смішні суми, намагалися підкупляти українських політиків і чиновників, можна публікувати постійно. Немає якоїсь конспірології чи великого резонансу в тому, що цим займався помічник Путіна Сурков, і не тільки,
– говорить Давидюк.

Ці докази, за словами експерта, і надалі спливатимуть. Путін у 2014 році вів досить агресивну кампанію в Україні проти нашої держави. Але згадка Суркова в цьому контексті, вважає Давидюк, жодним чином не вплине на його позиції чи зміну формату переговорів між США і Росією щодо врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.

"Сурков – ретранслятор волі і бажань Путіна. Якщо на його місце поставлять когось іншого, нічого не зміниться. Треба впливати на Путіна, а не переговірників. Ніхто з них не висловлює власну думку. Навіть представник РФ у Тристоронній контактній групі Борис Гризлов, який набагато авторитетніший і впливовіший Суркова. Там один центр прийняття рішення – Путін. А формат переговорів Волкер-Сурков, якщо і зміниться, то не через дії помічника Путіна", – зауважив Микола Давидюк.

Нагадаємо, британське видання "The Times", яке ознайомилося з урядовою доповіддю, що спирається на листи з електронної пошти радника Путіна Владислава Суркова, зламаної хакерами, опублікувало статтю, де зазначається, що Путіну у 2014 році пропонували план для дестабілізації ситуації у Запорізької області. Операція мала назву "Троя".