Відповідну реакцію оприлюднили росЗМІ. Це трапилось 26 травня – на 92 день повномасштабної війни, яку Росія почала проти України.

Зауважте Зеленський розповів, за яких умов стадія кривавої війни може перейти у дипломатичний формат

У Росії заявляють про неможливість виконати пропозиції для перемир'я

Умови, які Зеленський висуває для перемир'я, є категоричними до ідіотизму і нездійсненними в принципі. Він вимагає зробити Донбас та Крим знову українським, ніби йому невідома воля їхніх мешканців,
– брехливо заявив черговий рупор Кремля.

Голос російського диктатора ймовірно забув чи йому не розповідають як заступнику голови Ради Безпеки Росії про те, який спротив чинять люди на тимчасово окупованих Росією українських землях.

Зокрема у тимчасово окупованому Криму російські окупанти ще з 2014 року незаконно викрадають та ув'язнюють людей за їхню проукраїнську позицію.

Зокрема у травні глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що в Криму після повномасштабного нападу Росії тільки посилилися переслідування та репресії щодо кримських татар та етнічних українців.

Натомість люди в Херсоні з початку російської окупації масово виходять на проукраїнські мітинги, у Мелітополі діють партизани. Також партизанський спротив є й на Луганщині.

Мєдвєдєв цинічно обманює про позицію людей в Україні

У путінській реальності Мєдвєдєв заявляє, що нібито мовиться про те, щоб: "Вивести з Донбасу всі війська, залишивши українській армії повний простір для репресій проти людей".

Дмитро Медведєв знову забув, що насправді російська армія масово вбиває, катує, ґвалтує українців на тимчасово окупованих територіях України. А ще людей змушують:

Коротко про позицію України щодо перемовин з Росією

Дивіться також – Данілов переконаний, що переговори у мінському форматі були слабкістю: відео