Вже на 15 хвилині у ворота чотириразових чемпіонів Бельгії було призначене пенальті – Камачос фолив на Бі Зоро. Алекс Вітсель відкрив рахунок. В середині першого тайму переможці другої бельгійської Ліги зуміли відновити паритет у зустрічі – Юрген Кавенс декласував оборону Льєжа.

"Стандард" все таки на перерву пішов у статусі переможця. Меді Гонсалес вирішив пробити зі штрафного низом. Ні стінка, ні японський голкіпер "Льєрса" Кавашіма не були до цього готові.

У другій половині японець пустив ще двічі. І два голи можна прирівняти до шедеврів. Гонсалес на 69 оформив дубль, викрутивши м’яча у дальню дев’ятку зовнішньою стороною стопи. За 4 хвилини до завершення основного часу м’яч Гонсалеса затьмарив Себастьян Погконголі закинувши за комірець Кавашімі. 4-1 – розгром дебютанта.