Стараннями Де Маркуса Казінса та Маркуса Торнтона, які набрали 51 очко на двох, королі аж до останньої чверті не відпускали гостей на серйозну відстань.

Клас утім взяв своє і кінцівку протистояння “Меджик” провели куди впевненіше за господарів. Запорукою успіху “Меджик” стало повернення на паркет Двайта Ховарда в активі якого черговий дабл-дабл, та результативні дії Нельсона і Річардсона. Зрештою фінальна сирена зафіксувала тріумф “Орландо” з перевагою в чотири очки – 106:102.

“Нью-Джерсі” вдома здолало “Голден Стейт”, Кирило Фесенко допоміг “Юті” здолати “Торонто”, “Оклахома” в овертаймі дотисла “Філадельфію”, четверту поспіль перемогу здобуло “Чикаго”. Попри несподівану поразку від “Кліперс” “Бостон” першим гарантував собі місце у плей-оф. Кармело Ентоні приніс “Нью-Йорку” перемогу над “Мемфісом”.

Перемоги цієї ночі святкували також “Мілуокі”, “Міннесота”, “Нью-Орлеан” та “Сан-Антоніо”.