Так, тепер повнолітні мешканці окупованої Росією частини Грузії зможуть з легкістю отримати паспорт країни-агресорки. Параметри цієї процедури встановить Володимир Путін. Про це повідомляють російські ЗМІ.

До теми Як Кремль брехав про війну у Грузії й чому така тактика не спрацювала в Україні

Також тепер громадяни однієї сторони мають право набувати громадянства іншої сторони без відмови від наявного у них громадянства.

Зазначається, що особи, які мають обидва громадянства, мають права на соціальне забезпечення, освіту та медичне обслуговування відповідно до законодавства тієї сторони, на території якої вони постійно проживають. При цьому будь-яка сторона може надавати таким особам права та пільги, навіть якщо вони проживають на території іншої сторони.

Угода набирає чинності з дати обміну ратифікаційними грамотами. Вона триватиме 5 років і автоматично продовжуватиметься кожні 5 років, поки жодна зі сторін не захоче розірвати угоду.

У квазіреспубліці планують провести псевдореферендум

  • Від початку березня 2022 року маріонетковий "президент" невизнаної Південної Осетії Анатолій Бабілов заявив про те, що хоче приєднати окуповану частину Грузії до складу Росії. Згодом стало відомо, що так званий референдум повинен пройти вже 17 липня.
  • Окрім цього, нещодавно у квазіреспубліці пройшли "вибори". У них переміг другий маріонетка Кремля – Алан Гаглоєв. Невдовзі має відбутися його "інавгурація". За словами "нового президента", Південна Осетія буде готова до псевдореферендуму, "як настане час".
  • У Грузії наголосили, що не визнають де-факто ні влади, ні вибори, ні референдум.

Росія знову втягнула Південну Осетію у війну

Зауважимо, що Росія використовує бойовиків з так званої Південної Осетії у війні проти України. Зокрема у Мелітополі помітили танки з відповідники прапорами. Відомо, що спершу бойовиків з цієї квазіреспубліки перекидають до окупованого Криму.

До теми – Путін видав новий указ про контрактну армію: дивіться відео