Позиція прокуратури Криму

Тепер прокуратура долучить інформацію з інтерв'ю до кримінальної справи проти Поклонської. Про це в ефірі "Радіо Крим.Реалії" повідомив прокурор відділу прокуратури АРК Кирило Копійка.

До теми Скандальне інтерв'ю Поклонської Гордону: як на нього відреагували в Зеленського

Водночас голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає, що інтерв'ю Поклонської Гордону ображає тих, хто зараз в Криму. У більшості випадків кримчани позбавлені волі через дії Поклонської.

Постійний представник президента України в АРК Антон Кориневич зазначив, що "особи, які безпосередньо сприяли окупації частини України, не можуть і не будуть вважатися голосом кримчан".

Хто така Наталія Поклонська?Це депутатка Держдуми Росії, яка у з 2012 до 2014 року обіймала посаду старшого прокурора Генеральної прокуратури в Києві. У 2014-му Поклонську звільнили з органів прокуратури України.

Вона відома тим, що підтримала анексію Криму та усебічно сприяла цьому. Через це проти Поклонської в Україні відрили кілька кримінальних проваджень, а ЄС, США, Японія та Австралія ввели проти неї санкції.

Важливо Поклонська: Я б голосувала за Зеленського

Головне з інтерв'ю Поклонської

  • Поклонська заявила, що Меджліс не висвітлює позицію кримськотатарського народу. На її думку, кримчан ніхто не окуповував, а зараз їх ніхто не ображає.
  • "Експрокурорка" не вважає, що у кримських татар мають бути якісь привілеї.
  • Заборону лідерам кримськотатарського народу Рефату Чубарову та Мустафі Джемілєву в'їзд до Криму Поклонська пояснила так: це – рішення ФСБ.

Інтерв'ю з Наталією Поклонською: дивіться відео