Мовляв, в документі забули врахувати громадську думку. Втім, позиція уряду щодо підвищення пенсійного віку, має залишитися в законопроекті, - вважає він.

”Самий головний ефект ми можемо отримати від покращення співвідношення працюючих і пенсіонерів, оскільки кількість пенсіонерів, ми бачимо, буде залишатися приблизно однаковою, ми повинні подумати, що ми можемо зробити для того, щоб збільшити кількість працюючих, які будуть вносити внесок у солідарну систему пенсійного забезпечення”, - каже віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Пенсійне законодавство можливо змінити до кінця березня, переконані в Уряді. Втім, з підвищенням пенсійного віку не погоджуються профспілки. Там кажуть, що держава має інші ресурси для наповнення пенсійного фонду.

“Далеко не все працездатне населення в нас сьогодні зайняте. Їх просто не можуть знати, ну враховуючи близько 2 млн. студентів, і 5 млн. населення незрозуміло де – вони не в центрі зайнятості, їх немає і серед працюючих. Потрібно виводити економіку з тіні”, - каже голова Федерації профспілок України Василь Хара.

Зазначимо, законопроект про пенсійну реформу уряд вніс в парламент торік 13 грудня. Саме в цьому документі запропоновано підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років, щорічно збільшуючи його на 6 місяців.