"Коли люди відповідають на таке запитання, вони водночас виявляють своє ставлення до президента, уряд та окремих політичних інституцій або суб'єктів. 60% – це не пряма відповідь про реформи, бо більшість людей не дуже обізнані у цьому, але вони позитивно ставлять до президента Зеленського", – сказав Фесенко в прямому ефірі 24 каналу.

До слова: Як нова влада впоралася з реформами: думка українців

Він пояснив, якщо порівняти опитування про реформи та підтримку до президента, то там схожі показники.

Щодо реформ, то як за попередньої влади, так і за теперішньої є певна проблема з недостатньою комунікацією, з недостатньою проінформованістю населення щодо реформи. І це стосується не лише населення. Бо іноді через турборежим, депутати не завжди задоволені, що не мають достатньо часу, аби вивчити пропозиції щодо реформ,
– зазначив експерт.

До слова, "Демократичні ініціативи" і Центр Разумкова з 6 по 11 грудня 2019 року провели опитування та запитали українців, як вони ставлять до реформ в Україні. За даними соціологів, у порівнянні з минулим роком громадяни України різко змінили уявлення щодо рушіїв реформ. Значно зросли сподівання на президента (з 24% до 60%) та на більшість у Раді (з 10% до 30%).

реформи
Кого та що українці вважають рушієм реформ та їхнім гальмом / Фото dif.org.ua