Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Список "шпигунів" від РФ: Представник ООН Юрій Супрун (слава Богу, витягли з полону ОРДО недавно), 73-річний Юрій Солошенко (відпустили після півторарічного знущання і російських тюрем, був арештований, коли приїхав у РФ на приватне запрошення колишніх колег – тепер "полювальників" на живих українців), Ігор Козловський, знаний історик і релігієзнавець, літня людина, майже рік за "шпигунство" утримується в ОРДО, Євген Панов, за дивних обставин затриманий у Криму і звинувачений у терорі і шпигунстві", – пише Геращенко.

Вона додала, що наступною жертвою РФ став тепер Роман Сущенко, який останні років 10 жив у Парижі, працюючи у виданні "Укрінформ".

А ночами, за версією ФСБ, працював "Штірліцем", "шпигував" на користь "нормандської четвірки". Це абсурд, сталінізм, шизофренія, якою захворіла ціла країна. Всі ці "шпигуни" винні лише в одному – у них український паспорт і вони українці,
– підкреслила Ірина Геращенко.

Дивіться також: З'явилось відео із затримання українського журналіста у Москві

Раніше Ірина Геращенко заявила, що Україна вимагає від міжнародної спільноти втрутитися у справу затримання українського журналіста Романа Сущенка у Москві.

Нагадаємо, 30 вересня ФСБ затримала у Москві українського журналіста Романа Сущенка.