Про це президент Молдови Ігор Додон написав на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Кого із архієреїв УПЦ МП не пустять на об'єднавчий Собор: відомі деталі

Так, лідер Молдови провів зустріч із головою Руської православної церкви Кирилом у Москві.

Провів зустріч зі Святішим Патріархом Московським і всієї Русі Кирилом. Обговорили питання підтримки православних і сімейних цінностей в Республіці Молдова. Зазначив, що у наших народів спільні духовні цінності, і у нас є загальна православна церква,
– написав молдовський лідер.

Додон наголосив, що Молдовська церква є складовою частиною Російської православної церкви. За його словами, "так було, є та так буде і далі". До того ж, каже політик, такої ж думки дотримується більшість православних вірян Молдови.

Також під час зустрічі обговорювались терміни пастирського візиту патріарха Кирила в Молдову. Додон висловив надію на те, що візит відбудеться найближчим часом.

"Святіший Владика вручив мені орден преподобного Сергія Радонезького, другого ступеня, за увагу до активної підтримки церковно-громадських ініціатив Православної Церкви Молдови", – додав президент.

Нагадаємо, 11 жовтня синод Вселенського патріархату у Стамбулі ухвалив рішення щодо надання Томосу про автокефалію Українській православній церкві. На засіданні Синоду також було ухвалене рішення про зняття анафеми з партріарха УПЦ КП Філарета та предстоятеля Української православної автокефальної церкви Макарія та визнання їх канонічними.

Після цього Російська православна церква у Мінську зібрала Синод, за підсумками якого оголосила про припинення євхаристійного спілкування з Константинопольською церквою. Згодом Вселенський патріарх Варфоломій прокоментував реакцію Російської православної церкви на рішення Синоду надати автокефалію Українській православній церкві. Він заявив, що росіяни не мають вибору та їм доведеться погодитися з рішеннями Константинополя.

Історія православної церкви: дивіться відео

ХТО ЩЕ ПІДТРИМУЄ ПОЗИЦІЮ РПЦ ЩОДО ТОМОСУ ДЛЯ УКРАЇНИ