Про це повідомило "Радіо Свобода".

Читайте також: Російська пропаганда вигадала фейк про смерті від обморожень в Україні через відмову від газу РФ

Після цього у "Роскомнагляді" взялися за експертизу, щоб перевірити ці матеріали "на предмет відповідності нормам російського антиекстремістського законодавства". Окрім того, відомство оголосило, що з 14 по 31 січня з цього ж приводу перевірятиме ТОВ "Брітіш телевіжн", яке транслює сигнал телеканалу BBC World News на території Росії.

Роскомнагляд
Витяг з повідомлення "Роскомнагляду"

У чому суть медіаконфлікту Британії та Росії? У 2016 році сюжет англомовного проросійського каналу Russia Today, в якому виявили відверту брехню, був причиною початку розслідування британського регулятора ЗМІ Ofcom. Раніше Ofcom вже фіксував 15 порушень правил мовлення з боку Russia Today. Нещодавно, 20 грудня 2018 року, британський медіарегулятор Ofcom виявив порушення каналом Russia Today британського кодексу телерадіомовлення, зокрема, під час висвітлення отруєння Сергія Скрипаля у Солсбері. Визнано, що RT порушив принцип неупередженості в семи випадках протягом шести тижнів весною 2018 року.

Нагадаємо, у кінці грудня 2018 року низка російських медіа опублікували персональні дані співробітників ВВС, які працюють у Москві. Британській суспільний мовник подав скаргу до МЗС РФ у зв’язку із "тривожною ситуацією". Російська сторона усі події коментувала не інакше як "невдалий жарт".