Таку думку в ефірі 24 каналу озвучила ексголова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе. Вона підкреслила, що такі дії проросійського олігарха – це великий сором для Грузії.

До теми Саакашвілі помістили в одиночну камеру: влада Грузії каже, що сам захотів

"Усі справи, які завели проти Саакашвілі, мають виключно політичний характер", – наголосила Деканоїдзе.

Політичний реванш проти Саакашвілі

Політикиня зауважила, що добре ознайомлена з усіма справами проти Саакашвілі. Вона запевнила, що в жодній з них немає правової основи.

У такий спосіб проросійський режим у Грузії намагається тиснути на опозицію. Саме тому арешт президента є важливим символом для суспільства.

Не лише соратники Саакашвілі думають, що не можна переслідувати президента Грузії й використовувати брудні методи для реваншу.

Хатія Деканоїдзе

Ексголова Нацполіції України

Проросійська влада тисне на опозицію

За її словами, проросійський олігарх Іванішвілі заробив свої статки у 90-х. Чимало грошей надійшли з Росії. Зараз він є неформальним лідером Грузії, хоч і не обіймає посад при владі.

На російських телеканалах радіють, що Саакашвілі арештували. З цього можна зробити висновок, що ворог Путіна перебуває в ув'язненні Іванішвілі.

Хатія Деканоїдзе

Ексголова Нацполіції України

Водночас вона переконана, що зовсім скоро грузинам вдасться визволити політика. Оскільки тиск з боку населення та міжнародної спільноти – це важливі фактори.

Деканоїдзе розповіла про переслідування Саакашвілі в Грузії: відео

Арешт Саакашвілі в Грузії: що відомо

  • Міхеіл Саакашвілі прибув у Грузію наприкінці вересня 2021 року. За кілька днів, 1 жовтня, його арештували через відкриті проти нього кримінальні справи.
  • П'ятий президент Грузії своєї провини не визнав та заявив, що справи сфальсифікували. У в'язниці він оголосив голодування, так званий hunger strike.
  • Українська нардепка та кохана політика Єлизавета Ясько наголосила 12 жовтня, що Саакашвілі забороняють розмовляти телефоном, а стан його здоров'я погіршується.