Як заявив сьогодні на брифінгу в Українському кризовому медіацентрі виконувач обов'язків генерального директора ДП "Укрзалізничпостач" Євген Хорощак, "я не розумію, чому він був призначений".

"Я Олександра Вікторовича (Завгороднього) знаю два або три дні. Я теж в галузі нова людина. Я не залізничник. Я не можу про нього сказати, тому що особисто знаю його три дні. На сьогоднішній день не розумію, чому він призначений", — заявив Євген Хорощак.

Чиновник відмовився коментувати питання про те, яку роль у призначенні Завгороднього, ще тиждень тому обіймав відносно невисоку посаду начальника трансінспекціі в Запоріжжі, зіграв радник глави Адміністрації Порошенко Михайло Бейлін.

"Я не можу це коментувати. Я вам чесно скажу, я вкрай рідко відстежую навіть новини. Мене не цікавить, ким є та чи інша людина, чиєю креатурою він є", — пояснив Хорощак.

Нагадаємо, призначення самого Євгена Хорощака, за його зізнанням, пролобіював саме радник глави Адміністрації Президента Михайло Бейлін. Глава ДП "Укрзалізничпостач" підтвердив це журналістам.

"Михайло Бейлін сам знайшов мене і порекомендував, підкреслюю, порекомендував на роботу, там де я зараз працюю. Я підтримую з ним зв'язок. Що значить підтримувати зв'язок? Можна зустрічатися щодня, можна телефонувати кожен день ... ", — пояснив Євген Хорощак.

Як повідомила сьогодні прес-служба "Укрзалізниці", в.о. генерального директора підприємства призначений Олександр Завгородній. Останні 2,5 роки Олександр Завгородній працював начальником Управління Укртрансінспекції в Запорізькій області, а 1 липня отримав місце заступника генерального директора "Укрзалізниці".