Відповідні фото у Facebook опублікували одеський активіст Сергій Стерненко та блогер Іван Оберемко.

Окрім запалювання димових шашок, на вході до будівлі главку поліції активісти за допомогою трафаретів намалювали портрети Гандзюк і написали "Вбивць на нари".

Читайте також: Вбивство Катерини Гандзюк: як банда Паламарчука-Павловського ділить вплив на Херсонщині

Під час акції під будівлею правоохоронців до активістів вийшов начальник слідства поліції Херсонщини. Мітингувальники вимагали в нього відповісти на питання про те, хто винен у вбивстві Гандзюк. На це правоохоронець відповів: "Поліція вела розслідування. Ми затримали виконавців. Ми працюємо".

Водночас, димові шашки кинули в будинок ймовірного фігуранта замаху на активістку Ігоря Павловського. Він є помічником нардепа від БПП Миколи Паламарчука. На паркані біля будинку Павловського з’явились написи "Павловський – вбивця" і "Смерть собаці".

Нагадаємо, 31 липня у Херсоні облили сірчаною кислотою Катерину Гандзюк – відому активістку та радницю мера міста. Жінка зазнала значних опіків тіла та її було прооперовано. 4 листопада Катерина Гандзюк померла. Офіційна причина смерті Гандзюк – поліорганна недостатність та хімічні опіки із залученням 39% тіла внаслідок нападу з використанням хімічної речовини. Правоохоронці розслідують цю справу як "закінчене умисне вбивство, скоєне групою осіб з корисливих мотивів з особливою жорстокістю та на замовлення".

Що відомо про Катерину Гандзюк: дивіться відео