Так чи інакше, кортеж бойовика прибув до захопленої Корнетом ОДА близько 4 ночі. Втім, конфлікт ще не закінчився, а у Москві досі не вирішили долю "республіки" та ведуть внутрішню боротьбу за місце під сонцем для своїх ставлеників.

Читайте також: Разборки в Луганске как зеркальное отражение борьбы элит в Кремле

Бойовики з "МВС" залишаються на своїх позиціях, як і всі інші силові групи бойовиків, які прибули до Луганська ввечері та вночі.

Із міст окупованого регіону почали надходити відеозвернення зі словами підтримки Корнета або Жабо. Схоже, наразі "чиновники" вирішують, за яку сторону їм треба грати. Втім, вночі було зовсім неспокійно на кордоні між "ЛНР" та Росією. Ряд "міністрів", "керівників департаментів" та "заступників" вирішили втекти з бананової "держави" подалі разом із віджатим майном, яке можна вивезти.

Наразі у місті начебто все тихо, але обстановка дуже напружена. Тисячі бійців Захарченка та кадрові російські військові і найманці, яких було перекинуто не з лінії фронту, а з Ростовської області, розташувалися в Луганську. На вулицях – сотні одиниць БТРів, танків та іншої техніки. Усі чекають наказу, а якщо він надійде, то битва за владу буде епічнішою, ніж у Сирії, де кількість воюючих сторін важко навіть порахувати.

Що означає приїзд Плотницького та масштабне вторгнення росіян?

Варіантів не багато.

Судячи з усього, у Москві вирішили, що Плотва слабкий як лідер та вирішили його злити. Корнет і Пасечник хочуть його вбити, але Сурков протидіє цьому, оскільки це все ж таки означає майже повний його відхід від бізнесу у "республіці". Крім того, смерть Плотницького не вигідна Кремлю з точки зору політики.

Читайте також: Чем больше боевики убивают друг друга, тем меньше работы для украинцев

Поява ж тисяч кадрових бійців внутрішніх військ РФ у Луганську разом із технікою та найманцями – це спроба пограти м'язами перед перемовинами Суркова із Волкером, а також можлива гарантія того, що із заколотом розберуться як буде потрібно Москві.

Кремлю довелося перекидати бійців через кордон, оскільки при знятті підрозділів з передової у "ДНР", Донецьк можна б було відвоювати майже без крові. Ті ж терористи, які розташовані у "ЛНР" визнані не надійними, оскільки можуть зненацька перейти як на одну сторону, так і на іншу.

Крім того, не можна не зазначити, що ситуація, яка склалася, дає Путіну та компанії можливість для масштабних маневрів.

Керівництво РФ може швидко позбутись Плотницького та працювати із Корнетом, а також взагалі вийти з Донбасу, заявивши, що дебільні "республіки" повинні повернутися до складу України.

Є вірогідність й того, що Захарченко стане ватажком єдиної "держави". Принаймні, у Москві стосунки із ним досить рівні, оскільки терорист разом із спецслужбістами встиг побудувати справжню диктатуру без якихось більш-менш вдалих спроб заколотів.

Читайте також: 99% техніки, що зайшла в Луганськ, опинилась на лінії фронту, – журналіст