У західних і росЗМІ неодноразово писали про плани північнокорейського диктатора відвідати свого російського колегу. Ймовірним місцем їхньої зустрічі може стати Владивосток, куди Кім Чен Ин прибуде бронепоїздом.

Дивіться також Вдруге за тиждень: Північна Корея знову імітувала ядерну атаку

Як Росія планує захищати Кім Чен Ина від "неприємностей"

11 вересня чутки, про які раніше писали у ЗМІ, поступово підтверджуються. На залізничній станції у Владивостоці були посилені заходи безпеки. Зокрема, вранці за київським часом на місцевому вокзалі почала збільшуватися кількість поліцейських.

Ба більше, на станції були помічені солдати зі службовими собаками, чоловіки, одягнуті в чорні костюми, а також чорна машина в оточенні поліції. Наразі невідомо, чи це пов'язано з майбутнім візитом глави КНДР.

Втім, за даними видання, спецпотяг Кім Чен Ина вже прямує до Владивостока.

Чому Росія так метушиться від приїзду Кім Чен Ина

  • Зустріч Кім Чен Ина і Путіна цілком може відбутися у рамках Східного економічного форуму, який розпочався 10 вересня і триватиме протягом чотирьох днів. Росіяни тремтять від приємного хвилювання, очікуючи на візит глави КНДР. І, певна річ, не лише тому, що він – чи не єдиний союзник Росії-вигнанниці.
  • Справа в тому, що президенти домовлятимуться про постачання зброї. За словами ізраїльського журналіста Цві Зільбера, це можуть бути снаряди старого зразка. Втім, на думку журналіста, аби наважитися надати зброю країні-агресорці Північна Корея, ймовірно, питатиме дозволу в Китаю. І якщо "він скаже Кім Чен Ину "не треба", то він поки не буде", – зазначив Зільбер.
  • У виданні New York Times розсекретили інтереси, заради яких Путін і Кім Чен Ин "зійдуться" на краю світу. Путін хоче, щоб "товариш" надав йому артилерійські снаряди, а також протитанкові ракети. А Кім мріє отримати від Росії передові технології для супутників, а також атомних підводних човнів. Крім того, Кім розраховує на продовольчу допомогу.
  • Своєю чергою США відреагували на потенційні збройні домовленості між країнами. Вони закликали КНДР припинити переговори з Росією щодо озброєнь і дотримуватися зобов'язань.