Також відомо про щонайменше одну жертву. Про це повідомив очільник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

До теми Було влучання по цивільній інфраструктурі в Кременчуку: є загиблі та поранені

Скільки людей постраждало в Кременчуці

24 вересня мер міста Віталій Малецький повідомив, що у результаті ракетної атаки по Кременчуку кількість постраждалих становить 55 осіб, серед них шестеро дітей. 19 людей зараз на стаціонарному лікуванні в міських лікарнях, серед них одна дитина. Більшість постраждалих почуваються задовільно.

Лунін зазначив, що ворог завдав ракетних ударів по Кременчуку. Одну ракету збили сили ППО, проте, на жаль, є влучання в цивільну інфраструктуру.

За попередньою інформацією, є загиблі та поранені. На місці працюють всі відповідні служби. Деталі згодом,
написав голова ОВА.

Станом на 22:00 того дня пошукові роботи були завершені. Загиблою вважається одна людина, а кількість постраждалих становила 31.

Однак наступного дня, 23 вересня, мер міста Віталій Малецький повідомив про ще одну постраждалу людину.

Пошукові роботи завершено. Постраждали 32 людини, серед них троє дітей. 16 осіб госпіталізовано, одна людина загинула. Співчуття рідним загиблого,
– написав Віталій Малецький 23 вересня.

Варто прочитати "Стіну винесло у коридор": у Курахові після обстрілу "Іскандерами" десятки зруйнованих будинків

Він також розповів, що в результаті ракетної атаки вибуховою хвилею пошкоджено декілька житлових будинків в центральній частині Кременчука. Вибиті вікна, пошкоджена покрівля, подекуди є руйнування оздоблення фасадів. Наразі на місці працює спеціальна комісія, яка обстежує обʼєкти і фіксує всі пошкодження.

Мешканці, чиє майно постраждало, отримають компенсації. Фінансування буде забезпечино ОВА та міським бюджетом. Усі міські служби задіяні в процесі усунення пошкоджень будинків,
– повідомив мер міста.

Окупанти вдарили по нафтопереробному заводу в Кременчуці

Російські окупанти у ніч на 20 вересня скоїли чергову терористичну атаку по території України. Зокрема, ворог влучив у нафтопереробний завод у Кременчуці.

У Полтавській ОВА зазначили, що, на щастя, обійшлося без постраждалих. Проте на місці прильоту спалахнула масштабна пожежа. Щоб ліквідувати наслідки атаки, довелося залучити близько сотні рятувальників.

Ввечері того ж дня оголосили, що роботу заводу зупинили на невизначений термін. Підприємство зазнало критичних уражень. Скільки місяців або навіть років піде на його відновлення, наразі невідомо.