Ім'ям гетьмана Богдана Хмельницького названий цілий період в історії України, який насичений переломними моментами. Хмельниччина стала безцінним етапом державотворення, однак не всім планам її лідера судилось стати реальністю.
Вперед і вгору - на Північ. Цей текст - і продовження, і окрема розповідь, тепер про автостоп у країнах Бенілюксу. Тут обійтись без незручностей уже не вдалось.
План цього маленького геройства був простий: купити квиток на літак до Франції і повернутись додому автостопом. А бажання побачити більше зробило маршрут подорожі таким, що «навпростець» про нього не скажеш. У цій першій частині — Париж, початок автостопу і шматочки трьох бельгійських міст.
Необхідність отримати візу забирає багатьом українцям бажання відпочивати за кордоном. Але не все так страшно, як здається - у кілька десятків країн з різних куточків світу громадяни України можуть потрапити без неприємних походів у посольства.
Як наше уявлення про світ змінюють люди і випадковості: у Львові мені пощастило поспілкуватись з неординарним хлопцем і мандрівником Лукасом з бразильського Сан-Паулу: про Бразилію, Україну і нашу тісну планету.
Зі столиці Швеції Стокгольма, який справедливо претендує на звання столиці всієї Скандинавії, мала починатись моя подорож. Вийшло ж так, що це вражаюче і феноменальне місто стало її кульмінацією і логічним завершенням.
Після знайомства у першому блозі з норвезьким Осло, друга частина "Скандинавських канікул" вдалась рівно втричі щедрішою на такі ж фантастичні міста: шведські Ґетеборг і Мальме, одразу після яких - столиця Данії з мільйоном велосипедних коліс.
Скандинавські канікули або як подорож з каучсерфінгом, автостопом та пейзажами Півночі не дозволить тобі почуватись самотнім. Поїздка у далеку і найпівнічнішу у Європі Норвегію – тема першого зі серії блогів, у яких я ділитимусь враженнями від трьох скандинавських країн.