У країні навіть був конфлікт між владою та компаніями військової промисловості. Про це 24 каналу розповів військовий експерт Олег Жданов.

Важливо У Пентагоні пояснили, як вплинуть ядерні погрози путіна на підтримку України

У Німеччині шкодують, що не можуть постачати зброю Україні

Останні наполягали, щоб їм дозволили продавати зброю Україні, проте німецький канцлер Олаф Шольц відмовив. Найбільше ж мати можливість постачати озброєння нашій державі хотіли концерни, які виготовляють самохідні гаубиці й танки. Так, вони вже шкодують, що не можуть надавати Україні свою техніку.

Це прагматики, які рахують кожну копійку і знають, що таке війна. Війна – це поштовх для економіки,
– зауважив військовий експерт.

Як ленд-ліз вплине на рівень життя в США

Жданов пояснив, що війна завжди є поштовхом для розвитку економіки країни й хтось знає, як цим користуватися. Наприклад, Сполучені Штати, які, на думку Жданова, стануть бенефіціаром цієї війни.

Вони (США – 24 канал) зараз запускають та розкручують світ військово-промисловий комплекс і з його запуском вони почнуть виробляти внутрішній валовий продукт, а він буде "з'їдати" інфляцію,
– зазначив військовий експерт.

ВВП буде наповнювати гроші купівельною спроможністю і, відповідно, буде зростати рівень життя в США. Крім того, це дозволить створити нові робочі місця.

Жданов пояснив, як виробництво зброї покращує економіку: дивіться відео

Актуальне про допомогу США Україні

  • Від початку повномасштабного вторгнення Сполучені Штати Америки передали Україні багато озброєння. Група членів Конгресу ініціювала надання нашій державі сучасних видів техніки, зокрема безпілотників MQ-1C Gray Eagle або MQ-9A Reaper.
  • Крім того, спеціально для ЗСУ у Сполучених Штатах виготовлятимуть ударні безпілотники, а саме – дрони-камікадзе Switchblade 600. Пентагон вже уклав контракт на понад 2 мільйонів доларів.
  • 16 вересня у США оголосили про додаткову допомогу нашій державі вартістю до 600 мільйонів доларів. Вона направлена для задоволення критичних потреб у сфері безпеки та оборони. Загалом Сполучені Штати виділили близько 15,8 мільярда доларів на безпекову допомогу Україні з початку роботи адміністрації Джо Байдена.