Про це 24 Каналу заявив офіцер ЗСУ Тарас Березовець, зауваживши, що загарбники проблеми з боєприпасами компенсують збільшенням кількості виробництва БпЛА. Він додав, що Росія активно займалася державними програмами будівництва підприємств з виготовлення дронів.
До теми Скільки Росія платить Ірану за "Шахеди" для ударів по Україні: аналіз ISW
"Їм вдалося поставити на потік, на серійне виробництво. Тому кількість атак БпЛА противника на наші підрозділи невпинно зростає. Втім і тут у противника не без проблем. Їхній основний, найбільш небезпечний БпЛА "Ланцет" зазнав серйозних модифікацій", – наголосив офіцер ЗСУ.
Передусім через те, що у Підмосков'ї було знищено виробництво оптики для цих російських дронів. Тому росіяни зменшили кількість камер на таких безпілотниках до чотирьох.
Це суттєвий відступ від їхньої власної технології виробництва. Утім противник налагодив виробництво інших сучасних російських систем,
– сказав Березовець.
До того ж Іран передав Росії технології виробництва "Шахедів". Їх активно використовують не лише для ударів вглиб України, але і по прикордонних територіях.
Для окупантів нині критично важливо створити ефект "невпинних атак". Усе, аби виснажити українські підрозділи, багато з яких перебувають на полі бою без ротації. Ворог хоче створити загрозу на одному з напрямків.
"Нині усі ці їхні плани зазнають невдачі. Проте противник, не спиняючись перед шаленими втратами свого особового складу і техніки, продовжує свої часто безрезультатні, але шалені атаки", – розповів офіцер ЗСУ.
Росія застосовує дрони на війні проти України
- Окупанти опановують іранські БпЛА у Сирії. Іноземні інструктори не хочуть їхати до Росії, адже бояться, що їх можуть ліквідувати.
- Українські розвідники влаштували росіянам масштабний збій програми керування дронами. Ворог втратив до них доступ.
- Загарбники активно використовують дрони на фронті. Попри перевагу у кількості, українські оператори безпілотників мають кращу майстерність.