Про це повідомляє "РИА Новости".

"Ми чекаємо, коли почуємо відповідь від Росії на основі обговорень, які ми вели в січні. Поки що за три місяці ми нічого не почули від Росії, жодної серйозної відповіді на цю концепцію і пропозиції", – сказав Волкер.

Читайте також: Миротворці – не "ескорт", як цього хоче Росія, – Порошенко

За його словами, помічник президента Росії щодо питання врегулювання ситуації в Україні Владислав Сурков обіцяв відповісти США, коли буде готовий, але досі не відповів.

В цілому, за словами Волкера, місія ООН на Донбасі могла б забезпечити безпеку і підготувати реалізацію мінських угод.

"Сили під егідою ООН могли б забезпечити безпеку... створити умови для проведення місцевих виборів, підтримувати безпеку, поки реалізується спеціальний статус за українською конституцією і амністія", – сказав спецпредставник США.

Що таке миротворча місія? Це дії міжнародної спільноти задля запобігання виникненню міждержавних або внутрішніх конфліктів. Операції зі встановлення миру проводяться за обов'язкової згоди сторін конфлікту. У 2017 році Президент України Петро Порошенко висунув ідею введення миротворців на всю територію Донбасу. У відповідь на це президент Росії Володимир Путін висунув вимогу, що миротворці повинні перебувати на лінії розмежування "і ні на жодних інших територіях".