У розмові Путіна та Зеленського мовилося про "перший етап на шляху до нормалізації діалогу". Про це повідомили в Офісі Президента.

Читайте також: Обмін полоненими із Росією відбувся: причини, ціна та наслідки

Важливо, що президенти обох країн домовилися найближчим часом досягти згоди щодо дати зустрічі в нормандському форматі.

Також Володимир Путін і Володимир Зеленський обговорили наступні кроки щодо реалізації мінських домовленостей для врегулювання конфлікту на Донбасі.

Нагадаємо, нормандський формат – це переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі у чотиристоронньому форматі: Німеччина, Франція, Росія, Україна.

Обмін українських бранців Кремля та полонених моряків та утримуваних в Україні росіян відбувся 7 вересня. З цього приводу й відбувалася розмова між Володимиром Путіним та Володимиром Зеленським. Усі новини щодо обміну полонених – у матеріалах 24 каналу.

Хто повернувся до України – дивіться в інфографіках 24 каналу:

моряки

Читайте також: Зеленський заявив про плани швидко повернути з полону кримських татар

Бранці

Читайте також: Що робив Путін у день повернення в Україну звільнених полонених

Раніше Зеленський говорив з Путіним щонайменше двічі.

Російський та український лідери обговорили питання врегулювання військових дій на Донбасі й спільної роботи щодо повернення утримуваних з обох сторін осіб 11 липня 2019 року. Це була перша розмова Путіна та Зеленського. Ініціатором був український глава держави.

Читайте також: 6 серпня ворог обстріляв позиції українських захисників, загинули чотири військовослужбовці

7 серпня Володимир Зеленський через загибель чотирьох військових на Донбасі терміново зателефонував Володимиру Путіну. У розмові український президент наголосив, що ситуація, яка виникла не наближує сторони до миру. Також обговорювали й обмін полоненими.

Згодом, 31 серпня, Володимир Зеленський відверто розповів про розмови із Путіним