У Росії можуть розпочатися незворотні процеси, – Подоляк

Таку думку висловив радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк. За його словами, це війна на виснаження, в якій громадяни Росії готові терпіти будь-що.

До теми Як дорого Україна готова заплатити, – Столтенберг заговорив про ціну миру з Росією

З огляду на кількість зброї у Росії можна сказати, що війна може перейти в затяжний конфлікт. Довгий – на виснаження ресурсів тієї чи іншої країни. У Росії гігантська кількість ресурсів. Для її населення не важливий рівень життя, вони можуть довгий час триматися, скажімо, на підніжному кормі. Для нас це неприйнятно,
– сказав Подоляк.

Водночас радник Андрія Єрмака припускає, що в Росії можуть розпочатися незворотні процеси. Саме вони призведуть, як каже Подоляк, що внутрішнього розриву в Росії, що покладе кінець війні в Україні.

"Утім, навіть попри різницю оцю в концентрації ресурсів, у Росії можуть початися психологічно незворотні процеси. Вони можуть бути викликані панічними настроями, страхом і внутрішніми конфліктами. Тобто війна, здавалось би, може бути затяжною. Але вона може закінчитися протягом найближчого часу. Унаслідок внутрішнього розриву в самій Російській Федерації. От і все", – резюмував він.

Коли закінчиться війна в Україні: що говорять політики

Вас це може зацікавити – думка українців про те, скільки триватиме війна: дивіться відео