Про ключові переваги деокупації Урожайного 24 Каналу розповів ветеран російсько-української війни, майор запасу ЗСУ, військовий експерт Олексій Гетьман. Зазначимо, Генштаб ЗСУ показав надихаюче відео, як наші захисники звільняли населений пункт.

Дивіться також Попереду – Завітне Бажання: показуємо звільнене селище Урожайне на карті

Який шлях відкриває звільнення Урожайного

На мапі видно, що наступне на звільнення Завітне Бажання, а далі вже шлях на Бердянськ. Військовий експерт зауважив, що іноді на карті бойових дій DeepState незрозуміло, що відбувається на полі бою і в чому перевага та недоліки певних позицій і просувань.

Просування може бути не велике, але ми звітуємось перед громадянами та світом, що це успіхи. Адже карта не географічна, тобто на ній не видно низини чи панівні висоти. Здається, що це не велике просування, але, якщо ми зайняли всі панівні висоти, то це успіх,
– зазначив Гетьман.

Не завжди, дивлячись на карту, можна робити висновок вдала чи невдала операція. Урожайне, Завітне Бажання, Бердянськ, крім того, що це населені пункти, це важливі хаби та логістичні центри росіян.

"Нібито невеличке просування, але наші партнери кажуть, що це дуже успішні дії. Далі буде", – мовив військовий експерт.

У якому напрямку далі рухатимуться ЗСУ: дивіться відео

Звільнення Урожайного

  • Генеральний штаб ЗСУ вранці 16 серпня підтвердив, що під час ведення наступальних дій підрозділи Сили оборони України: опанували населений пункт Урожайне, закріплюються на досягнутих рубежах, завдають вогневого ураження артилерією по виявлених цілях противника та здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.
  • 14 серпня заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що українські бійці мали успіх у напрямку Урожайного та закріплюються на досягнутих рубежах.
  • Раніше на брифінгу Маляр також розповіла, що минулого тижня у населеному пункті Урожайне, що на Запоріжжі, тривали бої. І що там у наших військових є певні успіхи.