Про це 24 Каналу розповів представник ГУР МО Андрій Юсов, прокоментувавши зустріч Путіна та Кім Чен Ина. Диктаторські режими продовжують підтримувати один одного.
Дивіться також Нічний бронепотяг під пильним оком Китаю: що Путіну пообіцяв Кім Чен Ин
Відомо, що Кім Чен Ин погодився не на все, чого просив Путін. Але вже фіксується постачання артилерійських снарядів та іншої номенклатури. Щодо деталей домовленостей потрібно трішки почекати. Згодом буде більше інформації.
Чи вплине допомога КНДР на фронт
Як зауважив Юсов, будь-яка військова допомога країні-агресорці – це додаткові складнощі для українських захисників. Але тут потрібно зважати на потужності Північної Кореї.
КНДР завжди буде зважати на власні безпекові ризики. І суттєво послаблювати свій потенціал, звісно ж, Північна Корея не буде.
Знаємо, що мілітарна політика та певна демонстрація власної оборонної спроможності – це частина публічної політики КНДР. Але значною мірою послаблювати власний потенціал там не будуть,
– розповів Юсов.
Дивіться розмову з Андрієм Юсовим на ютубі 24 Каналу
Передача артилерійських боєприпасів та іншої зброї певним чином відіб'ється на фронті. Але стратегічно ця допомога не здатна істотно змінити ситуацію на лінії бойових дій.
Зустріч Путіна та Кім Чен Ина: коротко
- 11 вересня глава КНДР Кім Чен Ин виїхав на робочу поїздку в Росію. Згодом вони зустрілися із диктатором Владіміром Путіним на так званому Східному економічному форумі.
- Кім Чен Ин одразу почав генерувати максимальну кількість абсурдних та обурливих заяв. Диктатор переконував, що, як тільки ступив на російську землю, то одразу відчув "бойовий дух". А саму війну він назвав "священною боротьбою".
- Керівник української розвідки Кирило Буданов підкреслив, що військова співпраця між Росією та КНДР триває. Північна Корея вже півтора місяця постачає снаряди та ракети до "Градів".