Відставка стосувалась саме тих сфер, щодо яких було багато запитань. Таку думку в ефірі висловив політолог Петро Олещук.

Зверніть увагу Верховна Рада звільнила міністрів: онлайн-трансляція засідання

Він вважає, що відставка Степанова з посади очільника Міністерства охорони здоров'я могла бути пізніше. Але сумнівів в тому, що вона все ж буде, ні в кого не було.

Характерним є те, що це (звільнення – 24 канал) стосується тих галузей, де в суспільства накопичилось багато запитань. Відповідь знайшли у форматі відставки,
– наголосив Олещук.

За його словами, якщо опитати громадян, то вони навряд чи знають, хто такий Петрашко. Попри це, проблеми з економікою справді є. Низка рішень, які ухвалювало міністерство, (наприклад, щодо обмеження надбавки за пальне) викликали різноманітні трактування.

Олещук прокоментував звільнення міністрів: дивіться відео

"Від міністра чекали в ситуації кризи, пандемії якоїсь ініціативи щодо розв'язання проблем в економіці. Це не дуже добре, що міністра в цій ситуації ніхто не знає. Він повинен був пропонувати якісь ініціативи, як долати накопичені проблеми", – зауважив Олещук.

"Лайтове" перезавантаження Кабміну

Відставка міністрів, як вважає експерт, це "лайтова" версія перезавантаження Кабміну. Зокрема у тих конкретних напрямках, де владі необхідно щось показати найближчим часом.

Коротко про звільнення міністрів: що відомо

  • У Верховній Раді проголосували за звільнення Владислава Криклія, який очолював Міністерство інфраструктури з серпня 2019 року. За таке рішення проголосували 284 нардепів.
  • Ігоря Петрашка, який був міністром економіки, теж відправили у відставку. Рішення підтримали 280 нардепів.
  • За відставку Максима Степанова, колишнього очільника МОЗ, проголосувало 292 депутатів.