Про це пише "Європейська правда".

Зазначимо, на час голосування за безвіз у залі Європарламенту з 750 депутатів були присутні 632. З них 521 парламентар проголосували за безвізовий режим для України, 75 – проти, ще 36 депутатів утрималися.

Найбільше противників безвізового режиму для України було серед депутатів Італії, Великобританії та Франції. За блокування безвізу проголосували 18 представників від Італії, по 16 депутатів від Великобританії та Франції, 7 нідерландців, 6 греків, по 4 євродепутата Німеччини та Австрії, двоє депутатів з Швеції, по одному депутату з Бельгії, Польщі та Чехії.

З політичних сил відзначились праворадикали. Із 75 представників двох праворадикальних груп у складі Європарламенту "проти" проголосували 60 депутатів.

Читайте також: Що може зупинити отримання безвізового режиму: політолог назвав причини

Ще одні противники рішень по Україні – позафракційні депутати. Проти виступили ліві, консерватори та представниця Європейської народної партії від Франції.

Євродепутати, які виступили проти надання безвізу Україні

Євродепутати, які виступили проти надання безвізу Україні

Утрималося 36 депутатів з різних фракцій: 13 британців, 11 французів, 3 бельгійців, 2 кіпріоти і по одному представнику з: Італії, Данії, Польщі, Словаччини, Угорщини, Фінляндії та Чехії.

Читайте також: У Порошенка розповіли про нову мету після отримання безвізового режиму

Нагадаємо, 6 квітня Європарламент проголосував за надання українським громадянам безвізового режиму. За таке рішення проголосував 521 євродепутат. За словами, голови МЗС Павла Клімкіна, остаточно безвіз почне діяти через 1,5-2 місяці.