Про це він написав у своєму блозі на сайті Ліга.net.

Для багатьох парламентських гравців аж занадто ризиковано чіпати російські теми, оскільки бізнеси їхніх фінансових донорів можуть постраждати, тому для таких ініціатив повинен бути своєрідний ідеаліст, протистояти ідеям якого аж занадто ризиковано. Тож ініціативи Ляшка, нагадують ініціативи Народної Ради в парламенті першого скликання, коли комуністичній більшості нічого не лишалося як голосувати "за". А правильність подачі законів головного радикала полягала в тому, що був врахований міжнародний контекст. Кроки по Придністров’ю жорстко синхронізувалися з позицією і Молдови, і Румунії і ЄС, і навіть США,
– зазначив Цибулько.

Істерика в Росії – це справа перманентна, але цього разу вдало синхронізовані дії принесли ще емоційніші реакції. Це якщо говорити про блокаду Придністров’я.

"Тому якби закони Ляшка по денонсаціі військових угод не маринувалися угодовцями цілий рік і якби Парламент прислухався до радикала рік тому, то ми не мали б такої важкої ситуаціі, як зараз", — підсумував експерт.

Нагадаємо, що за авторства лідера Радикальної партії Олега Ляшка були внесені та проголосовані закони про денонсацію військових Угод між Кабінетом міністрів України та урядом Російської Федерації, що значно обмежило можливості ворожої армії.