Економічна ситуація в країні і надалі нестабільна. Вже восени Україну може огорнути друга хвиля кризи. Першопричина якої - напружена ситуація в Євросоюзі. Винуватці нестабільності можуть стати греки з боргом у 300 мільярдів євро. Зрештою зі схожими проблемами не лише Афіни - бюджетний дефіцит і зовнішні борги є і в інших країнах Євросоюзу - Італії, Ірландії, Іспанії та Греції - чи повернеться криза, і чи постраждає від неї Україна читайте на шпальтах видання "Профіль" у статті “Штормовая осень”.

Міжнародні аналітики прогнозують, що у найближче десятиліття - молочний сектор буде найпрогресивніше розвиватись серед всієї харчової промисловості. Згідно з програмою Міністерства аграрної політики, до 2020 року в Україні збиратимуть на 25% молока більше. З нинішніх 11 до 14 мільйонів тонн. Третина цього об'єму має йти на експорт. Держава на програму розвитку молочного сектора витратить майже 50 мільйонів гривень. За рахунок чого буде вигідно тримати корову в Україні знає видання "Статус", читайте у роботі “Кисельные берега”.

Забагато грошей - буває. Українські банки цього літа зіткнулись з доволі незвичною проблемою - у них надлишок вільних грошей. У червні-липні сума коштів на транзитних і кореспондентських рахунках банків сягнула небувалого розміру - майже 34 млрд. грн. Такий надлишок можна пояснити лише тим, що українці і надалі гасять свої докризові кредити, натомість фінустанови ще й досі побоюються активно надавати позики. Чим грозить надлишок грошей у банках - знає видання “Контракти”, читайте у матеріалі “Забагато грошей”.