Залучають мобільні підрозділи, прикордонну авіацію та Морську охорону, повідомляє пресслужба ДПСУ.

Дивіться також: США підсилили Морську охорону України: що треба знати і побачити

Під час обходів прикордонники також проводили роз’яснювальну роботу з місцевим населенням.

Протягом доби прикордонні наряди оглянули близько двох сотень транспортних засобів, перевірили 23 місця базування маломірних плавзасобів, перевірили стан дотримання режиму в КПВВ,
– мовиться у повідомленні.

У ДПСУ зазначають, що прикордонники під час заходів фіксують правопорушення та попереджують незаконну браконьєрську діяльність.

Посилення безпеки на Азові
ДПСУ посилює безпеку на Азові/ Джерело: dpsu.gov.ua

Безпека на Азові
Мета заходів – стабілізація ситуацїі/ Джерело: dpsu.gov.ua

Які наслідки провокацій Росії у морях

Міноборони України планує створити "пояс безпеки" у Чорноморському регіоні. У відомстві наголошують, що через агресію Росії зокрема зменшилась кількість судноплавства, що вплинуло на роботу портів.

  • Перед початком міжнародних навчань Sea Breeze 2019 Росія видала міжнародний припис (0698/2019), яким перекрила район на 8 тисяч квадратних кілометрів у Чорному морі.
  • Саме у цьому районі мала бути розташована одна з локацій міжнародних навчань за участі кораблів України, Болгарії, Румунії, Грузії, Великої Британії та США.
  • Окрім того, Росія блокує в Азовському морі іноземні судна, що прямують до українських портів. Час затримки кораблів може становити понад тиждень.
  • До того ж, під Кримським мостом не можуть пройти судна, висота яких становить 33 метри і більше. Через це українська економіка зазнає чималих збитків.

ДПСУ посилює заходи безпеки на Азові:

Джерело: dpsu.gov.ua