Про це із посиланням на слова Президента України повідомив на своїй сторінці у Facebook командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко.

Що з ультиматумом про 6 ранку? За словами президента, його вдалося скасувати. Що буде, якщо вони обманули? Я не хочу зараз про це думати, просто хочу вірити,
— написав комбат.

Крім того, Семенченко заявив, що в нього є підстави вважати, що оточення бійців АТО під Іловайськом є наслідком зради і некомпетентності в системі військового управління.

"Факт 1 - колона більше години стояла на місці і лише після початку мінометного обстрілу рушила вперед. Факт 2 - при переговорах десантники заявили нашим бійцям, що, мовляв, їх би давно передислокували, якби не ми. Вони нас чекали протягом усього дня на тому місці, де мала проходити колона. Факт 3 - я та Юрій Бутусов били в набат про цю ситуацію більш десяти днів, вимагали підкріплення, проводилися пікети під АП і Генштабом. Результат - 0 ",— прокоментував ситуацію командир спецбатальйону.

Семенченко зазначив, що є й інші факти зрадництва і "кричущої некомпетентності".

Увечері стало відомо, що бійці батальйонів "Донбас" і "Дніпро" перебувають в оточенні російських військ у Червоносільському Донецької області.

Як відомо, бійці батальйону "Донбас" разом з іншими українськими силовиками, які перебували в Іловайську, намагаються вийти з подвійного оточення.

Згодом, сили АТО отримали ультиматум - здатися до 6 ранку, "інакше всі будуть знищені". Батальйонами "Донбас", "Кривбас" і Кіровоградським полком спецпризначення цей ультиматум було категорично відхилено.