Причому, зауважте, що в день депортації вранці виходить інтерв’ю з Порошенком, в якому президент заявляє, що особисто він не хотів би видворення Саакашвілі. А вже за кілька годин спецпризначенці витягають екс-президента Грузії за волосся з ресторану, саджають в мікроавтобус, а потім запихають на літак до Варшави. Ну чисто тобі в кращих традиціях Кремля, де підлі бояри коять пакості за спиною в доброго царя.

Читайте також: Як "вишки Бойка" стають "вишками Порошенка": нинішня влада підминає під себе бізнес колишньої влади

І начебто Порошенко тепер може порадіти, що позбувся такого неприємного подразника, як скандальний опозиціонер Саакашвілі. Але тим самим президент України та влада цією блискавичною депортацією створили собі та нам ще більше проблем. Тому що, тамуючи власну жагу помсти, Порошенко фактично знищує державу та її інститути.

Виконуючи забаганку президента, його підлеглі просто наплювали на закон та процедури. Адже, нагадаю, Саакашвілі досі є підозрюваним в організації державного перевороту.

Пам’ятаєте, ще зовсім нещодавно Генеральний прокурор Луценко заявляв про неспростовні докази того, як Саакашвілі на гроші олігарха Курченка готував силову зміну влади в Україні?

Дивіться відео про "плівки Саакашвілі"

Стоп, стоп, стоп! Так що відбувається? Ми маємо політика Саакашвілі, підозрюваного Генеральною прокуратурою в здійсненні державного перевороту на гроші Кремля. Політика, якому з величезними проблемами вручили підозру, змусили ходити на допити і відповідати на питання слідчих.

Ось-ось розплутається гучно анонсована Луценком спроба небезпечного державного заколоту. І раптом тут знаходяться люди, які одного з основних фігурантів цього провадження прокуратури вивозять з країни, фактично рятуючи від переслідування чесними прокурорами. Сподіваюсь, проти них Генпрокуратура вже порушила кримінальні провадження за перешкоджання правосуддю та укриття злочинців?

Бо в нормальній державі, яка керується законами, а не емоціями президента, все просто: якщо Саакашвілі організовував державний переворот – має за це понести кримінальну відповідальність. Якщо не організовував – то має понести кримінальну відповідальність прокурор, який сфабрикував цю справу, а держава ще й виплатити компенсацію незаконно підозрюваному. А як сталось у нас?

Читайте також: Скільки американці заплатили за відставку Шокіна і чи заплатять за відставку Луценка

У нас весь чиновницький та правоохоронний апарат досі працює на виконання забаганок першої особи країни, коли політика, який дратує президента, треба кудись прибрати.

А для цього його спочатку сумнівним способом позбавляють громадянства. Коли ж він знову пхається в Україну, тоді влаштовують цирк на кордоні, зупиняючи потяги та мінуючи прикордонні переходи, щоб цей політик не проліз назад. Коли це не спрацювало, білими нитками йому шиють справу про державний переворот, яка, зрештою, розсипається в суді. І коли все це не спрацювало, просто посеред білого дня цього політика, що так дратує президента, вивозять до іншої країни.

Тепер особливо незручно буде перед поляками, якщо український суд таки визнає Саакашвілі винними у спробі державного перевороту і Україні доведеться вимагати його екстрадиції назад для того, щоб він тут відбував покарання. Це якась повна шизофренія, даруйте.

Ось в цьому є велика небезпека для всіх нас, коли через сваволю однієї людини держава та влада що всередині країни, що за її межами стає схожою на цирк-шапіто. Воно, безперечн,о часом весело ходити на циркові вистави, тільки от жити в суцільному цирку постійно можуть хіба що клоуни або замучені звірі. І, здається, до останнього стану ми поволі наближаємось.