На зустрічі з прихильниками, які зібралися під Адміністрацією президента, Порошенко наголосив, що після поразки на виборах він не здається та навіть не планує цього робити.

Читайте також: Дякую, президенте Петре: українці влаштували зворушливу акцію прощання з Порошенком

"Вчора в Мистецькому арсеналі я звернувся до всієї України словами Черчіля. І лейтмотивом цього звернення було: "Ніколи не здавайся". І нехай вони чують – ми не здамося. А ще Черчіль сказав, що перемога – це дорога від поразки до поразки. Це нам не підходить. Ми будемо рухатися від перемоги через поразку до нової перемоги", – підкреслив політик.

Також президент заявив, що разом зі своєю командою має намір брати участь у наступних парламентських і президентських виборах.

"Спільно ми йдемо перемагати на парламентські вибори. Спільно ми повернемося на вулицю Банкову (тут розміщується Адміністрація Президента – 24 канал) після наступних президентських виборів", — наголосив Порошенко.

Щоправда, одразу після цих слів натовп почав скандувати: "Через рік!"

Добре друзі, через рік, так через рік,
– відповів Порошенко.

Читайте також: Що чекає Порошенка після завершення каденції: думка експерта

Зауважимо, що такі гучні слова Порошенка повернутися через рік мають під собою цілком реальні підстави. Зокрема, раніше Зеленський заявляв, що йде у президенти лише на 5 років. Крім того, у Верховній Раді, імовірно, найближчим часом розглядатимуть закон про імпічмент.

Щоправда, попри підтримку, яку чинний гарант отримує після результатів виборів, його політичне майбутнє також перебуває під питанням. А все через, що Порошенко упродовж свого президентства фігурував у багатьох скандалах: він довго не продавав завод "Рошен" у російському Ліпецьку, розкрадання в "Укроборонпромі", відпочинок на Мальдівах у той час, як в Україні триває війна, звільнення Міхеїла Саакашвілі з посади очільника Одеської ОДА та видворення того з України, призначення Юрія Луценка генпрокуром за відсутності у того юридичної освіти, ухиляння від податків через офшори тощо. На переконання багатьох експертів, саме це і стало поштовхом, що багато хто на виборах підтрримав Зеленського, голосуючи проти Порошенка.

Відповідно до попередніх результатів виборів від ЦВК у виборчих перегонах лідирує колишній шоумен і екс-лідер "Кварталу 95" Володимир Зеленський – він набрав понад 70% голосів. Натомість чинний український очільник Петро Порошенко суттєво від нього відстав, здобувши підтримку лише майже 25% виборців.

Одразу після оголошення результатів Національного екзит-полу, за якими також переміг Зеленський, Порошенко визнав поразку на виборах, однак наголосив, що з політики йти не збирається. Водночас він зауважив, що голосування пройшло чесно та пообіцяв всіляко допомогти Зеленському увійти у курс справи. Останній, зі свого боку, заявив, що є готовим прийняти таку допомогу.


Що обіцяв Петро Порошенко у своїй передвиборчій програмі