Командувач Добровольчого українського корпусу та радник начальника Генерального штабу ЗСУ висловив обурення позицією адвокатів корпорації S.Group, що належить депутату-радикалу Сергію Рибалці, які в українському суді заявили про те, що в ОРДЛО немає жодних терористів, а тому торгівля з окупованими територіями є цілком законною. Таким чином, на думку Дмитра Яроша, підлеглі Сергія Рибалки фактично визнали наявність спільного бізнесу з бойовиками, які захопили частину українського Донбасу.

"Це однозначно антидержавні заяви. І антидержавна діяльність тих адвокатів, топ-менеджерів, власників – різної наволочі, яка прямо паразитує на цій війні, і намагається робити все для того, щоб Україна програла Російській Імперії. Тому цю ситуацію я оцінюю категорично негативно і з відразою. Тих, хто робить такі заяви – запрошую до нас в окопи. Вони одразу б побачили, хто є терорист, і хто є ворог. Хай пересвідчиться", – заявив Дмитро Ярош в інтерв’ю "Главкому".

Нагадаємо, під час судового процесу над одним з топ-менеджерів S.Group Денисом Пробачаєм, який з 20 жовтня перебуває в СІЗО за звинуваченням у фінансуванні терористів, його адвокат Віталій Наум несподівано заявив, що його підзахисному не може бути інкримінована стаття 258 Кримінального кодексу України, оскільки на окупованій частині Донбасу взагалі немає ані терористів, ані терористичних організацій.

"На території України немає терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР". На підтвердження моїх слів – відповідних Закон, за який проголосували народні депутати, який зазначає про те, що вказана територія не є терористичними організаціями, і особи, які проживають на цій території, не є терористами", – заявив Віталій Наум, виступ якого в Зарічному суді міста Суми транслювали місцеві телеканали.

Дмитро Ярош в інтерв’ю "Главкому" застеріг захисників Дениса Пробачая від спотвореного трактування українського законодавства та звинуватив нардепа-радикала Сергія Рибалку в організації бізнесу на крові українських військових.

"Так само ставлюся і до будь-яких проявів торгівлі українських корпорацій на окупованих територіях. Моя послідовна позиція з 2014 року: якщо ми воюємо, то воюємо, якщо торгуємо, то торгуємо. Я навіть не говорю за тих хлопців, що в окопах – це, так би мовити, свята тема. Просто одні люди закривають цілі мережі та відмовляються від бізнесу там, при тому послідовно допомагають фронту. А водночас всяка наволоч дозволяє собі торгувати і заробляти на крові наших хлопців собі гроші. Не так має бути, і держава має жорстко реагувати на такі дії", – висловив впевненість Дмитро Ярош.