Історію хлопчика у деталях розповів перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. Він відзначив: поліція зіштовхується з різним у своїй роботі, але це особливо бентежний.

Жахливо На Буковині водійка проїхалась по дитині, що впала з велосипеда: моторошне відео

"Батьки мене принижують, жити вдома я не хочу"

Коли екіпаж патрульних приїхав на виклик, то почув у подвір'ї плач дитини. У вікні побачили, що хлопчика закували ланцюгом до батареї. Втім, двері були зачинені, і спершу поліцейські зібралися їх виламувати. У цей час на подвір'я із сусідського прийшла бабуся малого.

Хлопчик у Кривому Розі
Хлопчик розповів про знущання, які терпить від батьків / Фото патрульної поліції

Коли хлопчика звільнили із кайданів, він розповів поліцейським, що не хоче жити вдома. Над ним знущаються мати і вітчим, б'ють і принижують його.

Що на звинувачення відповіли батьки

Патрульні зателефонували батькам хлопчика, аби з'ясувати усі обставини. Вони у свою чергу відповіли, що це – проблемна дитина, яка часто тікає з дому. Саме тому вони вирішили прикувати його ланцюгом до батареї.

Ланцюг на батареї
Умови, у яких хлопчика одного залишили вдома / Фото патрульної поліції

Долю 7-річного хлопчика надалі вирішать відповідні соціальні служби, які викликали інспектори. Щодо батьків – на місце викликали слідчо-оперативну групу.

Вкотре хочу наголосити, що про домашнє насилля не можна мовчати. Діти не повинні жити та виховуватися в умовах насильства в родині,
– наголосив Олексій Білошицький.