Ліквідований зрадник та екснародний депутат Ілля Кива дбав про свою безпеку і, щоб захистити себе, жив у одному з сіл Підмосков'я. Про це 7 грудня розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

Дивіться також Маленький гвинтик у руках Путіна, Авакова та Медведчука: ким був зрадник Ілля Кива

Намагання Киви подбати про свою безпеку

Юсов зазначив, що люди, які беруть активну участь у роботі російської пропаганди, яка щільно пов'язана з діяльністю спецслужб держави-агресорки, дбають про свою безпеку. Кива був саме таким.

За словами Андрія Юсова, держава-агресорка намагається так чи інакше таким людям допомагати у забезпеченні їхньої безпеки.

Тому і те, де він мешкав останнім часом, це, зокрема, елемент його спроб утекти від чогось і захистити себе. Тобто зрозуміло, що безпекою він опікувався,
– зазначив Юсов.

Ліквідація екснародного депутата України Іллі Киви: останні новини

  • Зрадника Іллю Киву досить часто бачили у парку "Величъ". Там і знайшли скривавлене тіло екснардепа Верховної Ради України 6 грудня близько 15:00. Труп Киви перебував на території паркової зони готелю "Величъ Country Club" у селі Супонєво. За інформацію джерел 24 Каналу, Киву ліквідували в рамках спецоперації СБУ зі стрілецької зброї.
  • Місце вбивства Іллі Киви досить непросте. Його ліквідували в Одинцовському районі, де є ракетні частини стратегічного значення.
  • За словами ексспівробітника СЗР Росії, там проводиться щорічний військовий салон Путіна та Шойгу. Тобто, це місце охороняється, там працює поліція і російські спецслужби. Він зауважив про великий успіх спецслужб у тому разі, якщо Киву зловили на цьому місці.
  • В ОП також прокоментували смерть екснардепа Киви. За словами Михайла Подоляка, ті, хто перейшов на бік ворога, будуть ліквідовані. Він зазначив про наявність відповідних реєстрів в українських силовиків.