Владивосток жив підготовкою до візиту Ким Чен Ина весь квітень 2019 року. Довелося навіть на 20 сантиметрів поглибити виїзд з території вокзалу – щоб звідти виїхав лімузин глави Північної Кореї. Адже Ин погодився їздити російськими дорогами винятково у власному лімузині. Про це розповіли у ТАСС.

Читайте також: Кім Чен Ин на бронепоїзді прибув до Росії: фото, відео

Як культурна програма стартувала з пробіжки охоронців

Переговори лідерів Північної Кореї та Росії заплановані на 25 квітня на території Далекосхідного федерального університету на острові Російський. Увечері того ж дня Путін полетить до Китаю, а от Ин побуде у Владивостоку ще добу – для нього передбачена культурна програма.

Дивіться відео з дивовижно синхронним рухом автомобіля та спритних охоронців:

Кім Чен Ин відвідає туристичні пам'ятки та місця, де побував його батько Кім Чен Ір під час візиту в 2002 році. Серед них – номер батька у владивостоцькому готелі "Гавань". До слова, нинішній лідер КНДР приїхав до Росії вперше з моменту вступу на свою посаду в кінці 2011 року.

Тренуватися бігати з лімузином в унісон охоронці Ина почали заздалегідь, ось відео квітня 2018 року:

Разом з північнокорейським вождем прибула делегація з 230 осіб. Броньований поїзд, на якому по Росії подорожував ще батько нинішнього вождя КНДР Кім Чен Ір, вмістив усіх. Утім, зазначимо, що шлях "молодого маршала" значно коротший батькового: відстань від Пхеньяна до Владивостока – всього 684 кілометри, тоді як Кім Чен Ір проїхав всю Транссибірську магістраль (9 тисяч і майже триста кілометрів).

Жартівлива реакція соцмереж на візит Ким Чен Ина

Кумедний капелюх

Вигляд такого лідера, як Кім Чен Ин, завжди був предметом пильного аналізу.

Капелюх
Капелюх, у якому приїхав Ин до Владивостока

Відомий російських "політичний аналітик" Михайло Боярський зазначив, що капелюх глави Північної Кореї – це знак добрих почуттів до Росії. І санкт-петербурзького клубу "Зеніт".

Боярський
Михайло "Дартаньян" Боярський висловив підтримку капелюху Кім Чен Ина

Кім "Серсея" Е Чжон проінспектувала місто перед візитом вінценосного Брата

За кілька днів до візиту лідера Кореї до Владивостока прибула сестра Ина – начальник відділу пропаганди і агітації ЦК "Трудової партії Кореї" Кім Е Чжон.

Кім Е
Кім Е Чжон, головна корейська пропагандистка, і трійко "лицарів корейської королегвардії"

Серсея
Серсея Ланністер і три сестри з Великого Септу Баелору (з попереднім фото – нічого спільного)

Якщо серйозно, Кім Е Чжон – один із найвпливовіших політиків у Північній Кореї, а ще й має суттєвий вплив на брата.

Спершу квіти, коровай – на десерт

Багато медіа поширили відео із зафіксованим на ньому міжнародним скандалом: Кім Чен Ин проігнорував російський коровай.

Але ні, Кім Чен Ин не порушив російських звичаїв і спробував коровай. Цю інформацію підтвердила ЗМІ школярка, яка піднесла главі КНДР хліб і сіль.

А ось як все було насправді:

Просто, спочатку Ину вручили квіти. Але потім він їх віддав комусь, хто стояв поруч, і таки спробував коровай.

Сила рідної мови

Вперше в історії Кім Чен Ин дав інтерв'ю закордонному журналістові. До того ж російському. До того ж, з телеканалу "Россия". Чому? Просто журналіст кричав запитання до Ина дуже гучно і – корейською мовою. Ин розчулився, и журналіст впіймав свій зоряний шанс.

Ин
Розчулений Ин дає інтерв'ю російському журналісту

Щоправда, Ин нічого особливого не сказав. Лише висловив надію, що його візит до Росії буде успішним і корисним.

Путін "витає у хмарах"

Путін летить на зустріч з Ином, а потім полетить у Китай. Офіційно мета зустрічі – обговорити співпрацю країн. Але користувачі соцмереж не цілком погоджуються. Особливо з огляду на нещодавню заяву Путіна про те, що потрібно показати народу владу, яка "не сама по собі існує і в якихось хмарах витає".