Лукашенко почав залякувати білорусів тим, що країна може повернутися в епоху 90-х. Про це він розповів під час представлення Андрія Шведа як генпрокурора Білорусі, пише "Белта".
Зверніть увагу Сволочі американці й сигнали з космосу, – Лукашенко все ще шукає винних у протестах
За словами Лукашенка, у час 90-их років влада буквально валялася в болоті і об неї витирали ноги. Окрім того, президент Білорусі наголосив, що ноги витирали також об "тих, хто носив погони". Тому повернення у ті часи Лукашенко нібито не допустить.
Мені часто дорікають, що "владу він не віддасть". Правильно дорікають. Мене народ не для цього обрав. Влада не для того дається, щоб її взяв, кинув і віддав,
– заявив Лукашенко.
З часом Лукашенко нібито готовий передати владу
Президент Білорусі також наголосив, що не тримається за владу. З часом, за словами Лукашенка, він навіть готовий передати комусь владу, однак це відбудеться нібито за законом, а не під тиском вулиці.
Читайте також Малювали попи фарбою: Лукашенко заявив, що синці протестувальників були несправжніми
"Щоб Білорусь не повторила варіанти України, Лівії та Сирії"
Наразі свою місію Лукашенко вбачає у тому, щоб врятувати країну від "нашестя".
Врятувати країну від цього нашестя, щоб вона не повторила варіанти України, Лівії, Сирії і так далі, і стабілізувати обстановку в цій країні,
– розповів президент Білорусі.
Протести у Білорусі: що потрібно знати
- Протести у Білорусі спалахнули відразу після виборів президента 9 серпня. Білоруси відмовилися визнавати перемогу чинного президента Олександра Лукашенка. Результати незалежних екзит-полів показували, що перемогла головна суперниця Лукашенка, опозиціонерка Світлана Тихановська.
- Мирних протестувальників жорстоко розганяли ОМОНівці. Є загиблі, сотні людей отримали поранення. Тисячі протестувальників були затримані, згодом вони розповіли про тортури у СІЗО.
- Незважаючи на фізичний і моральний тиск, білоруси продовжують виходити на мирні протести.
- ПАРЄ не визнала виборів у Білорусі.
- 6 вересня 106 членів Європарламенту підписали ініціативу про застосування санкцій проти президента Білорусі Олександра Лукашенка.
- 31 серпня Латвія, Литва та Естонія включили до санкційного списку 30 громадян Білорусі.